برگزاری مسابقات انتخابی تكواندوی بانوان استان همدان

خبرگزاری فارس: پاس همدان میزبان داماش گیلان، رده‌بندی تنیس‌بازان استان همدان، بانوان تكواندوكار همدانی در مسابقات المپیاد ایرانیان و... از جمله اخبار كوتاه ورزشی استان همدان است.


به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، از سری مسابقات لیگ برتر هفته سی و چهارم (هفته پایانی)، پاس همدان میزبان تیم سقوط كرده داماش گیلان است.
در این رقابت تداركاتی، پاس برای تثبیت تیم خود در جدول به سه امتیاز بازی احتیاج دارد تا بتواند خود را تا رده دهم جدول برساند.
گرچه دیدار تیم‌های پاس همدان و داماش گیلان به دلیل روشن شدن تكلیف داماش و سقوط زودهنگام این تیم به لیگ دسته یك كشور و كم اهمیت شدن امتیازات این دیدار برای هر دو تیم جنبه تشریفاتی پیدا كرده است و پیش‌بینی می‌شود كه این بازی از كیفیت خوبی برخوردار نباشد، اما مسئولان تیم پاس علاقه‌مند هستند تا تیم با حداكثر توان ممكن پا به این دیدار تداركاتی بگذارد و با پیروزی بر تیم داماش با روحیه بالایی پرونده این فصل از بازی‌های فوتبال را به پایان برسانند.
این مسابقه در یكشنبه ششم اردیبهشت ماه ساعت 17:15 دقیقه در ورزشگاه قدس همدان برگزار می‌شود.

* رده‌بندی تنیس‌بازان استان همدان
به منظور ارزشیابی دقیق و ایجاد انگیزه بیشتر در بین بازیكنان هیئت تنیس استان همدان، برای نخستین بار تنیس‌بازان استان رده‌بندی شده و الگوبرداری از سیستم موجود در تنیس حرفه‌ای جهان برای آنها تدوین و اجرا شد.
براساس رده‌بندی سطح بازیكنان در سال 87 و بر اساس نتایج به دست آمده در پنج دوره مسابقات، محمد زمان، آریو اشفارفرنیا، سیدعادل و سیدامیر برقعی، امین درخشان‌فر، امیرحسین شفیعی‌ناطق، میثم اعتمادی، مریم بهشتی، گلنسا شوشتری و فاطمه عبدالله‌زاده به ترتیب در رده‌های اول تا دهم برترین‌های این هیئت قرار گرفتند.

* بانوان تكواندوكار همدانی در مسابقات المپیاد ایرانیان
مسابقات تكواندو انتخابی بانوان المپیاد همدانیان روز گذشته با حضور 50 تكواندوكار بانو در خانه تكواندوی همدان برگزار شد.
در پایان این رقابت‌ها در وزن‌های 47- تا 72- كیلوگرم مریم امامی و نفیسه وزینی از شهرستان بهار، شیرین خضریان و منیره یوسفی از همدان، نرگس عقیقی از شهرستان بهار، سیما میرزایی از همدان و ام‌البنین كیانی از نهاوند به مقام‌های نخست وزن خود دست یافتند.

* همدان قهرمان مسابقات بسكتبال انتخابی المپیاد بانوان
مسابقات بسكتبال انتخابی بانوان المپیاد جوانان استان همدان طی سه روز در سالن تختی همدان برگزار شد.
این رقابت‌ها با حضور شش تیم از شهرستان‌های همدان برگزار شد كه در پایان تیم‌های همدان، تویسركان، نهاوند و اسدآباد به ترتیب در جایگاه‌های اول تا چهارم ایستادند.

* برگزاری مسابقات انتخابی تكواندو بانوان استان همدان
مسابقات انتخابی تكواندو بانوان استان همدان دیروز با حضور 30 تكواندوكار در خانه تكواندو استان همدان برگزار شد.
در این رقابت‌ها كه در رده سنی جوانان برگزار شد، در وزن‌های 47- تا 72- كیلوگرم فاطمه جمالی از باشگاه ملت، اكرم بهمنی از برتا، سمانه زارعی و سمیه مینایی از شهرستان بهار، عاطفه محمدعلیزاده از ملت، معصومه صلح‌میرزایی از تویسركان و رؤیا زین‌العابدینیان از كانون بسیج همدان به مقام‌های اول وزن خود دست یافتند.

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 2 تیر 1388    | توسط: سعید هنری    |    | نظرات()